RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA (Z ELEKTROPORACJĄ)


Głowica umożliwia wykonywanie zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i elektroporacji na powierzchni naskórka albo bezpośrednio do skóry właściwej, zapewniając precyzyjną aplikację od 0,25 do 2,5mm. Poprzez synergiczne działanie tych technologii otwiera mikrokanały co stymuluje tworzenie kolagenu, przeciwdziała zwiotczeniu skóry, redukuje zmarszczki, obkurcza pory i usuwa rozstępy.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem polecanym do skutecznego odmłodzenia skóry, szczególnie twarzy,szyi i dekoltu. Stosowana może być na wiotkie ramiona, brzuch, uda, okolice kolan i dłonie. Naprawia skórę, usuwając zmarszczki, blizny oraz zamykając pory skórne. Zabieg cieszy się dużą skutecznością oraz wyjątkowo krótkim okresem rekonwalescencji, co stawia ją w czołówce zabiegów medycyny estetycznej. O skuteczności zabiegu można przekonać się już po pierwszej wizycie. Z każdym dniem następuje poprawa jędrności i napięcia skóry, jej odświeżenia i odmłodzenia. Podczas zabiegu skóra jast nakłuwana mikroigłami a włókna kolagenowe silnie pobudzone przez RF.

Mikronakłuwanie jest procesem mechanicznym, mającym na celu pobudzenie skóry do regeneracji poprzez jej uszkodzenie. W ten sposób możemy sztucznie wywołać proces naprawczy. Dzięki temu zabiegowi możemy podgrzać w sposób kontrolowany skórę właściwą i wzbudzić jej proces regeneracyjny i doprowadzić do odbudowy włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry.