OPALANIE NATRYSKOWE


Zabieg Opalania Natryskowego jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry. Jest to zbawienne rozwiązanie dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się do 10 dni. Doświadczona ekspertka Fake Bake przeprowadzi krótki wywiad, który pomoże dobrać odpowiedni produkt do karnacji, uwzględniając jednocześnie Twoje oczekiwania. Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV.

Opalanie Fake Bake zalecamy wykonać 2 dni przed planowaną imprezą, a w przypadku panien młodych warto umówić się na zabieg próbny. Dostępna jest również usługa z peelingiem, który został stworzony z myślą o opalaniu natryskowym. Zapewni on odpowiednie przygotowanie ciała przed zabiegiem, przedłuży efekt opalenizny, a skórę pozostawi odpowiednio nawilżoną i gładką.

Ważne informacje dotyczące zabiegu opalania natryskowego Fake Bake:

PRZED:

- nie używaj innych produktów opalających na tydzień przed zabiegiem
- depilacja zalecana jest co najmniej 24 godziny przed planowaną wizytą
- skóra powinna być oczyszczona z makijażu, dezodorantu, perfum, balsamu i innych kosmetyków

PO:
- zaleca się założenie ciemnych, luźnych rzeczy oraz unikania kontaktu z wodą

Koszt zabiegu opalania natryskowego 100zł lub usługa z peelingiem całego ciała 140zł. Peeling wykonywany jest przez naszą ekspertkę.