MEZOTERAPIA IGŁOWA


Mezoterapia to niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących lub witaminowych za pomocą drobnych i gęstych nakłuć. Mezoterapia igłowa jest polecana wszystkim, którzy z różnych powodów nie są zadowoleni z kondycji swojej skóry. Mowa tutaj głównie o cerze szarej, zmęczonej, z wyraźnymi oznakami starzenia.

Wskazaniem do zabiegu mogą być również rozstępy powstałe na skutek przebytych chorób lub ciąży. Prawidłowe przeprowadzenie mezoterapii zagwarantuje także zredukowanie cellulitu, blizn oraz powstrzyma wypadanie włosów.

Mezoterapia igłowa na skórę głowyJest zabiegiem dla osób mających problem z łysieniem i wypadaniem włosów. Problem nadmiernej utraty włosów dotyczy kobiet jak i mężczyzn. Mezoterapia igłowa wzmacnia cebulki włosów poprzez substancje aktywne wstrzykiwane pod skórę.

Efekty:

- pobudza wzrost włosów
- regeneruje cebulki włosowe
- poprawia mikrokrążenie
- zapobiega problemom ze skórą
- zwiększa gęstość i grubość włosów.

mezoterapiaiglowa

HAIR MOLECULAR

- 8 peptydów biomimetycznych
- 11 witamin
- 24 aminokwasy
- 5 koenzymów
- 7 oligoelementów
- 6 nukleotydów.

Na uwagę zasługuje specjalnie opracowana formuła koenzymów i nukleozydów, które są katalizotatorami reakcji biochemicznych w tym przemian aminokwasowych . Dzięki bogactwu tych składników aminokwasy zawarte w składzie preparatu przekształcają się do peptydów, które są budulcem włosa.

Dlatego też preparat nie tylko dostarcza gotowych peptydów biomimetycznych ale również dzięki jego aplikacji następują reakcje biochemiczne , które tworzą nowe peptydy.


HAIR MOLECULAR:- hamuje wypadanie włosów,
- regeneruje mieszki włosowe,
- pobudza wzrost włosów,
- poprawia mikrokrążenie skóry głowy,
- wzmacnia i odżywia włosy,
- odbudowuje strukturę.

124406991_2942867989265080_3664482539988590500_n