MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze - nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.


W naszym salonie oferujemy:

* MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI - metoda cienia, ombre, hybryda (cień + włos ), microblanding
* MAKIJAŻ PERMANENTNY OKA - eyeliner, zagęszczenie lini rzęs, kreska dolna
* USUWANIE MAKIJAŻU PERMENENTNEGO - PMU Professional Remover

Makijaż permanentny brwi metodą HYBRYDOWĄto najlepszy wybór dla Pań, które chcą znacznie zagęścić brwi lub wypełnić luki i ubytki na łukach brwiowych. Połączenie techniki włosowej i cieniowania pozwala uzyskać piękny wygląd i atrakcyjny kształt nowych brwi, otrzymując przy tym trwały kolor, kształt oraz subtelny cień.Makijaż permanentny brwi metodą PUDROWE OMBREjest to najnowsza oraz najbardziej subtelna metoda pigmentacji brwi. Brwi są jaśniejsze u nasady i ciemniejsze na końcach, a granice są wypudrowane, dzięki czemu efekt jest niezwykle delikatny i naturalny.Makijaż permanentny metodą CIENIAto nic innego jak tatuowanie brwi w celu ich wypełnienia oraz nadal im kształtu. Metodę cienia można stosować na każdy typ skóry. Wykonuje się ją na całej powierzchni łuku brwiowego. Efekt po zabiegu jest taki jak po świeżo zrobionej hennie. Brwi są mocno zarysowane i sprawiają, że rysy twarzy nawet bez makijażu stają się bardziej wyraźne.Makijaż permanentny kresek dekoracyjnych tzw. EYELINERjest to zabieg aby Twoje oczy już zawsze były mocniej podkreślone, w sposób jaki pragniesz. Kreskę taką wykonuje się na zamkniętej powiece, a kształt i kolor dobiera się indywidualnie do urody i oczekiwań.Kreski zagęszczające LINIĘ RZĘSjest to delikatny wariant makijażu permanentnego oczu. Kreska zapewnia subtelne spojrzenie oraz podkreśla urodę zastępując codzienny makijaż trwałym efektem. Kreskę w linii rzęs wykonuje się dokładnie tam, gdzie rosną rzęsy - nie wykraczając poza ich wieniec, uzyskując wizualny efekt zagęszczenia oraz optycznego powiększenia oka wraz ze "wzmocnieniem" oprawy.Makijaż permanentny KRESKA DOLNAjest to efekt optycznego zagęszczenia wieńca dolnych rzęs. Dzięki temu Twoje spojrzenie stanie się bardziej wyraziste i zmysłowe. Kreska dolna to świetna propozycja dla kobiet o średnich i dużych oczach.Makijaż permanentny USTto przede wszystkim idealny kontur ust. Dzięki niemu można : - wyrównać asymetrię ust - delikatnie powiększyć - pomniejszyć usta i podkreślić ich linię.

Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. Makijaż permanentny ust jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety.

makijazpermanentny
kreskapermanentna typu eyeliner efekty
makijazpermanentnybrwimetodaombreefekty
makijazpermanentnybrwimetodapudrowaefekty