LASEROWA TERAPIA RUMIENIA


Zabieg usuwania rumienia przy użyciu lasera jest szybki oraz bezbolesny. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy, fale emitowane przez laser są absorbowane przez barwnik krwihemoglobinę.
Promienie lasera docierają w głąb naczyń, gdzie są absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach, gdzie dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka, które zostaje zamienione na energię cieplną oraz nieodwracalnie zniszczone i wchłonięte.

laserowaterapiarumienia
laserowaterapiarumienia2

FOTOODMŁADZANIE / TERMOLIFTING

Zabieg polega na naświetlaniu światłem o niskiej gęstości energii, które rozgrzewa skórę, pobudzając ją do przebudowy oraz wnikając w jej głąb jest absorbowane przez hemoglobinę lub melaninę. Zaburzony poziom hemoglobiny, odpowiedzialny jest za powstawanie rozszerzonych naczyń i rumienia, zaś melaniny ?za powstawanie na skórze przebarwień. Światło lasera odnawia tkanki skóry oraz pobudza je do produkcji nowych włókien kolagenowych. Poprzez tą metodę następuje zwężenie porów, spłycenie zmarszczek, a także wygładzenie, rozjaśnienie i ujędrnienie skóry. W przypadku zmian naczyniowych, przebarwień oraz plam starczych po kilku-kilkunastu dniach od zabiegu następuje ich usunięcie.