LAMPA TRI WINGS

Jedyne takie urządzenie na PODKARPACIU!

Lampa emituje światło o różnej długości fal w sześciu kolorach, zapewniając przy tym bardzo szerokie spektrum działania. System TriWings? idealnie sprawdza się w dermatologii, medycynie estetycznej, ginekologii. Podczas naświetlania dochodzi do stymulacji procesów regeneracyjnych komórek, co ma bezpośrednio wpływ na spowolnienie procesów starzenia, wspomaga leczenie chorób skóry i gojenie ran pozabiegowych.

Światło emitowane przez czerwone i podczerwone diody LED przechodzi przez tkankę na kilka milimetrów i jest absorbowane przez komórki. To mitochondria, fabryki energii w komórce, przekształcają światło miękkie w energię, nie wydzielając przy tym ciepła, wywołując jednocześnie bio-stymulację tkanek. Odnotowujemy wzrost produkcji włókiem elastynowych i kolagenowych oraz szybką poprawę mikrokrążenia. Dzięki efektowi diod LED, tkanka podlega restrukturyzacji, nawadnianiu, dotlenieniu oraz ogólnej poprawie.

Światło fioletowe

Działa na poziomie naskórka o dł. 415 nm. Połączenie światła czerwonego oraz niebieskiego. Skutecznie leczy trądzik i stany zapalne oraz działa anti-aging.

Światło niebieskie

Działa na poziomie naskórka o dł. 470 nm. Zastosowanie: antybakteryjne, przeciwzapalne, skutecznie leczy trądzik, opryszczkę i łuszczycę.

Światło żółte

Działa na poziomie naskórka oraz skóry właściwej o dł. 590 nm. Zastosowanie: anti-aging, redukcja rumieni, fotouszkodzenia.

Światło pomarańczowe

Działa na poziomie naskórka oraz skóry właściwej o dł. 590 nm i 630 nm. Zastosowanie: anti-aging, redukcja rumieni, łagodzi podrażnienia i stany zapalne.

Światło czerwone

Działa na poziomie naskórka oraz skóry właściwej o dł. 630 nm. Zastosowanie: zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, działanie anti-aging, łagodzi podrażnienia, ujędrnia.


Podczerwień IR działa na poziomie naskórka, skóry właściwej oraz na głębiej położonych strukturach o dł. 850 nm. Zastosowanie: przyspiesza gojenie (stłuczenia, blizny, zwyrodnienie stawów), redukuje stany zapalne, usuwa toksyny z organizmu i zwiększa komórkową przemianę materii.

lampa triwings
lampa triwings (2)