ENDO MASAŻ

Zabieg składa się z 3 etapów:

ETAP 1 - FALE RADIOWE:
Stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie i mikrocyrkulację. Ze względu na fakt, iż tkanka tłuszczowa ulega silnemu podgrzaniu niż mięśniowa, zabiegi z udziałem fal radiowych doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Proces ten przyśpiesza redukcję cellulitu i widocznie wygładza strukturę skóry.

ETAP 2 - LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA:
Ułatwia redukcje złogów tłuszczowych i cellulitu oraz modelowanie ciała. Metoda skuteczna przede wszystkim w likwidacji otyłości miejscowej czyli redukuje tkankę tłuszczowa tam, gdzie trudno jest się jej pozbyć klasycznymi metodami.

ETAP 3 - DERMOMASAŻ:
Polega na oddziaływaniu na tkanki poprzez podciśnienie i stymulację mechaniczną. Fałd skórny zasysany jest przez głowicę zabiegową, a specjalnie rozmieszczone kulki jednocześnie rozmasowują tkankę. Metoda polega przede wszystkim na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie na zmniejszeniu cellulitu. Masaż ten w spektakularny sposób powoduje poprawę stanu skóry, zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej oraz wiotkiej.

endo masaz