BLEFAROPLASTYKA POWIEK


Blefaroplastyka powiek (niechirurgiczna korekta powiek)Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki nieoperacyjnej korekcji powiek, który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną. Liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.

Poprawa stanu skóry następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i pojawienie się nowych włókien kolagenu.

Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około tygodnia. Podczas zabiegu nie ma krwawienia, ani uszkodzenia tkanek otaczających punkt działania plazmy, za to następuje szybkie obkurczenie skóry, a w dłuższym okresie też efekt stymulacyjny. Po zabiegu pojawia się opuchlizna, ktora może utrzymywać się maksymalnie do 4 dni.

Efekty uzależnione sa od indywidualnych uwarunkowań klienta. Bardzo dobre efekty uzyskuje się po pierwszej wizycie. Jednak nie wykonuje się więcej, niż trzy zabiegi, nie częściej niż raz na 6 tygodni. Efekty mogą się utrzymywać nawet do 4 lat.


Usuwanie zmian skórnych (kępki żółte)Niekiedy w okolicach oczu pojawiają się niewielkie grudkowate zmiany tak zwane kępki żółte. Najczęściej problem ten dotyczy górnej i dolnej powieki. Kępki żółte to nie tylko problem estetyczny, najczęściej przyczyną powstania tych zmian jest zbyt wysoki poziom złego cholesterolu. Zmiany te można usunąć za pomocą Plazmy. To bardzo precyzyjne urządzenie, które w sposób nieinwazyjny usuwa nie tylko kępki żółte, ale także brodawki, włókniaki czy zmarszczki. Plasma działa na warstwę naskórka, nie wpływa negatywnie na skórę właściwą.Rozstępy / bliznyPod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości ? bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Dodatkowo ciepło emitowane wraz z energią plazmową bardzo intensywnie pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry.