THERMOGENIQUE - zabieg wyszczuplająco-modelujący


ETAPY ZABIEGU:
Etap 1 – WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA


Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało należy przeprowadzić dokładny wywiad z klientem, aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów ciała. Pomiarów dokonujemy i zapisujemy zgodnie z Kartą Klienta THERMOGENIQUE.

Etap 2 – PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY CIAŁA


Na skórę nakładamy niewielką ilość wybranego peelingu w zależności od dedykowanego zabiegu:

• ThermoGenique Extrême Moisturizing Strawberry,
• ThermoGenique Extrême Firming Blueberry,
• ThermoGenique Extrême Luxury Gold,
• ThermoGenique Extrême Regeneraiting Touch of Paradaise.

Masaż peelingujący wykonujemy zgodnie z procedurą zabiegową, szczególnie skupiając się na miejscach newralgicznych. Po zakończeniu peeling zmywamy ze skóry za pomocą wilgotnych ręczników lub pod prysznicem.

Etap 3 – AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE


Na partie objęte zabiegiem nakładamy ampułkę V-Slim PROF. Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur do ciała. Zawartość ampułki wmasowujemy dokładnie i intensywnie w skórę. Nie spłukujemy! Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif – termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Etap 4 – WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS


Na partie objęte zabiegiem nakładamy "kokon termogeniczny". Następnie wytwarzamy efekt próżni w "kokonie termogenicznym" oraz przykrywamy dodatkowo pacjenta kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na około 25-40 minut.

Etap 5 MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE


Po zdjęciu "kokona termogenicznego" na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Po wykonaniu drenażu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu THERMOGEN Body Shape Extrême Massage.

Etap 6 POMIARY KOŃCOWE


Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratę centymetrów.

 
thermogenique3