RETIPEEL
( spotęgowana siła RETIodmładzania twarz, szyja, dekolt + 10ml krem z Retinolem )


Retinol to jeden z najbardziej cenionych składników kosmetycznych o udowodnionym naukowo, odmładzającym działaniu. A podany w innowacyjnie skomponowanej formule skutecznie wygładza zmarszczki, poprawia jędrność i gęstość skóry oraz rozjaśnia przebarwienia.

Zabieg RETIPEEL jest dwuetapowym systemem silnie odmładzającym, wykorzystującym unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

retipeel1
retipeel2