PRZEDŁUŻANIE RZĘS


Przedłużanie rzęs jest sposobem na stosunkowo trwałe przedłużenie i pogrubienie naturalnych rzęs, dzięki czemu na co dzień można zapomnieć o ich tuszowaniu.

W zabiegu chodzi po prostu o doklejanie, sztuka po sztuce, pojedynczych włosków do naturalnych rzęs. Podczas zabiegu zachowany jest najwyższy standard higieniczny oraz ogromna ostrożność.


Metoda 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.


Metoda objętościowa 2D-8D

Do każdej z rzęs doklejamy pół permanentne, syntetyczne włókna. Doklejane rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy.

Metoda objętościowa polega na tym, że odpowiednio przykleja się dwie, trzy, cztery rzęsy syntetyczne do rzęsy naturalnej. Stąd też nazwa: 2D, 3D, 4D itd. Aplikacja polega na tworzeniu naturalnego wachlarza poprzez odpowiednio wyprofilowane rzęsy.

Doklejane rzęsy są lekkie co daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych.

rzesy metoda objetosciowa efektyyy
rzesy metodą objetosciowa efekty