KWAS HIALURONOWY


Kwas hialuronowy należy do podstawowych budulców skóry, odpowiada za wiązanie i utrzymywanie wody w tkankach, a tym samym ma znaczący wpływ na nawilżenie i jędrność skóry.

Wraz z wiekiem i narażeniem na czynniki zewnętrzne ilość kwasu hialuronowego w naszym organizmie maleje, co sprawia, że skóra staje się wiotka i wysuszona. Policzki i wargi tracą swoją objętość ,a wokół ust pojawiają się delikatne linie, a następnie głębokie zmarszczki. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany w miejscu powstania zmarszczek likwiduje wgłębienia, wypełnia je, napręża skórę oraz uelastycznia włókna kolagenowe. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne i daje natychmiastowe, długotrwałe efekty estetyczne.


Wypełnianie/ modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zmysłowe, kuszące, nawilżone usta niezaprzeczalnie wpisują się w kanony piękności XXI wieku. Wiele kobiet oraz mężczyzn pragnie, aby ich usta były zbliżone do wymarzonego ideału. U osób dojrzałych w wyniku upływu czasu dochodzi do procesów zaniku tkanki łącznej oraz do odwodnienia czerwieni wargowej czy wydłużenia tzw. rynienki wargowej. W tym przypadku proponujemy odbudowanie utraconej objętości, nawilżenie ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Kolejnym powodem jest dysproporcja między górną a dolną wargą. Zazwyczaj wystarczają niewielkie ilości preparatu, aby dokonać korekty, wydobyć ich naturalne piękno.

Po wykonaniu zabiegu zawsze umawiana jest wizyta kontrolna.


Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy należy do podstawowych budulców skóry, odpowiada za wiązanie i utrzymywanie wody w tkankach, a tym samym ma znaczący wpływ na nawilżenie i jędrność skóry. Wraz z wiekiem i narażeniem na czynniki zewnętrzne ilość kwasu hialuronowego w naszym organizmie maleje, co sprawia, że skóra staje się wiotka i wysuszona. Policzki i wargi tracą swoją objętość ,a wokół ust pojawiają się delikatne linie, a następnie głębokie zmarszczki.

Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy wstrzykiwany w miejscu powstania zmarszczek likwiduje wgłębienia, wypełnia je, napręża skórę oraz uelastycznia włókna kolagenowe. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne i daje natychmiastowe, długotrwałe efekty estetyczne.

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej.

usta kwas efektyy
usta kwas efektyyy
usta kwas efektyyyy
ustakwas