KWAS AZJATYKOWY - hydro równowaga dla Twojej skóry

Odwodnienie skóry to stan przejściowy, mogący dotyczyć każdego rodzaju cery, tłustej, mieszanej i trądzikowej.

Jest spowodowane głównie czynnikami egzogennymi:
- warunki klimatyczne,
- nieprawidłowa dieta i pielęgnacja,
- stosowanie detergentów itp.

Przewlekle utrzymująca się suchość i odwodnienie oraz związana z nimi utrata elastyczności skóry wpływają niekorzystnie na komfort i jakość życia Poza nieestetycznym wyglądem (szorstkość i pękanie naskórka, drobnopłatkowe złuszczanie), może też powodować świąd, uczucie „ściągania” i pieczenia. Skóra odwodniona i sucha staje się także bardziej podatna na niekorzystne działanie:

• czynników fizycznych (temperatura, wiatr, promieniowanie UV, mikrourazy)
• chemicznych (woda, detergenty)
• biologicznych (drobnoustroje)

Suchości skóry niejednokrotnie towarzyszy brak tolerancji na powszechnie występujące czynniki, określany jako nadwrażliwość.


ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej.

Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy . Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

ASIATIC PEEL Moisture-Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym:

kwasazjatykowy
kwasazjatykowyefekty